Książki Anny Ciesielskiej

Anna Ciesielska, bo o tej autorce mowa, napisała „Filozofię zdrowia” i „Filozofię życia”. Pozycje te warto choćby przejrzeć, by znaleźć źródło, inspiracje i wskazówki od czego zacząć i w jakim kierunku zmierzać, by życie nasze i naszych bliskich było piękne, szczęśliwe i radosne. Możesz się nieco zdziwić Drogi Czytelniku, ale w podróż „nową drogą życia” zapraszamy Cię poprzez… żołądek! I, bynajmniej nie tylko po to, by trafić do serc mężczyzn czy kobiet, ale głównie by pokazać Ci, jak wiele dobrego możesz zyskać, jak bardzo możesz wpłynąć na lepsze własne samopoczucie i zdrowie Twojej rodziny, jeśli przyswoisz sobie pewne tajniki.


FILOZOFIA ZDROWIA – ANNA CIESIELSKA

Filozofia zdrowia” autorstwa Anny Ciesielskiej, to nowatorska książka o energii pożywienia i jej wpływie na nasze zdrowie, w której autorka łączy mądrość i dorobek medycyny i filozofii Wschodu z polskimi realiami.

Ukazując nam odwieczne prawa Natury, w połączeniu z elementami filozofii Wschodu i medycyny chińskiej – będącymi prawami uniwersalnymi (działającymi niezależnie od i położenia geograficznego) autorka książki uczy nas jak najlepiej dostosować je do naszych warunków klimatycznych.

Autorka pokazuje, jak przygotowywanie pożywienia wg prawideł Porządku Natury (przenikających się sił jin-jang oraz reguł Pięciu Przemian) wpływa na zharmonizowanie jego energii w taki sposób, by automatycznie regulowane są wszystkie nasze narządy oraz podaje mnóstwo przepisów na gotowe potrawy, smaczniejsze, zdrowsze i bardziej pachnące!

>> kup książkę (taniej!)

 

FILOZOFIA ŻYCIA – ANNA CIESIELSKA

„Żyć do końca życia i być młodym do starości” to motto przewodnie książki „Filozofia Życia” pióra Anny Ciesielskiej. To także, a raczej przede wszystkim, życiowa maksyma samej autorki jako istoty ludzkiej, człowieka świata, obywatela swojego kraju.

Autorka w swojej książce dzieli się z nami wewnętrznymi przemyśleniami w taki sposób, jak gdyby przekazywała je komuś najbliższemu. Tutaj niemalże każda myśl, każde zdanie, a nawet każde słowo wypływa z osobistych przeżyć i doświadczanych emocji.

Radość, życzliwość, pogoda ducha są nam potrzebne jak czyste powietrze, jak pierwsze promienie porannego słońca i jak uśmiech dziecka. Tym wszystkim obdarza nas Anna Ciesielska.

>> kup książkę (taniej!)

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *