Light Sheer czy Vectus? Która technologia jest lepsza? Depilacja Gdańsk

Depilacja laserowa w porównaniu do innych metod depilacji jest bezpiecznym i szybkim sposobem usuwania zbędnego owłosienia z ciała. Niemal całkowicie minimalizuje niebezpieczeństwo związane z wrastaniem włosków, co jest bardzo uciążliwą bolączką osób stosujących inne sposoby depilacji.

Laser, w kontekście depilacji ciała, jest efektem wieloletnich badań, prób testów grup ekspertów z Harvard University. Najnowsze lasery – takiej jak np. laser Vectus – posiadają certyfikat FDA, czyli Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków. Potwierdza on wysoką skuteczność kuracji przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa dla pacjenta. Na kurację usuwania zbędnego owłosienia warto wybrać się do renomowanego ośrodka, gdzie zapewnione będziemy mieli konsultacje z lekarzem zarówno po w trakcie, jak i po zabiegu.

Sprawdź nowoczesny gabinet: Depilacja Gdańsk Vectus – Depilacja laserowa Gdańsk Clinica Cosmetologica.

Nowoczesna depilacja laserem korzysta ze specjalnie skonstruowanych technologii, właśnie dzięki którym jest możliwe zapewnienie takich wysokich standardów bezpieczeństwa i skuteczności. Bardzo przydatną funkcją w urządzeniu są czytniki poziomu melaniny w skórze. W porównaniu do starszych laserów (np. Light Sheer) pracownik nie musi sam wprowadzać parametrów odnośnie skóry i koloru włosów do urządzenia, a dzieje się to automatycznie w momencie kontaktu urządzenia ze skórą pacjenta. Takie rozwiązanie gwarantuje zawsze odpowiednio dobraną moc urządzenia – bez ryzyka poparzeń, czy małej skuteczności zabiegu. Wysoką skuteczność nowo opatentowanych laserów widać w liczbie potrzebnych, do całkowitego wyeliminowania owłosienia, zabiegów. W przypadku technologii Light Sheer, w zależności od partii ciała potrzebujemy od 5 do 10 zabiegów. Natomiast w przypadku lasera Vectus jedynie 4. Koszt całej kuracji może zatem zamknąć się w granicach 1000 – 1200 zł, za partię ciała. Co niewątpliwie jest niezwykle atrakcyjną ceną.

Ponadto technologia pomiaru melaniny w skórze pozwala na bezpieczne wykonanie zabiegu już 2 tygodnie po opalaniu!

W przypadku technologii Vectus bolesne zabiegi depilacji mogą już odejść w niepamięć. Nowoczesne głowice laserowe pokryte są szafirowym szkłem, która ma właściwości chłodzące. Ponadto wyposażone są one w zaawansowany system Advanced Contact Cooling, który dobiera odpowiednią moc urządzenia odnośnie do odczuwania przez pacjenta ciepła. Chłodzenie poddawanej zabiegowi skóry ma zatem miejsce zarówno przed w trakcie, jak i po podaży impulsu świetlnego.

Portal medyczno-zdrowotny: http://healthyweek.pl/

Podwyższona skuteczność Vectusa to również zasługa systemu Photon Recycling. Jeden raz wysłany impuls świetlny odbija się w sposób naturalny od skóry i zostaje ponownie użyty. Pozwala to na zagwarantowanie możliwie najwyższej efektywności zabiegu. Pojedynczy impuls świetlny jest wykorzystywany maksymalnie, co znacząco wpływa zredukowanie czasu trwania jednego zabiegu, jak również całej kuracji. Do całkowitego wyeliminowania włosków z pojedynczej strefy wystarczą 4 zabiegi depilacji. Wszystkie technologie używane przez to nowoczesne urządzenie mają zapewnić nieporównywalną jakość i skuteczność, w porównaniu do innych rodzajów depilacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *